Please enable JS

HAKKIMIZDA

VİVALDİ PARK HOTEL

Vivaldi Park Hotel'in en temel amacı; siz değerli misafirlerimize beklentilerine uygun olarak en kısa sürede en kaliteli hizmeti verebilmektir. Günümüzün hızlı temposunda tüm ihtiyaçlarınıza yönelik dizayn edilmiş odalarında hem ev konforu rahatlığını yaşatmak hem de zamanınızı etkin kullanmanız için deneyimli ve misafir odaklı profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ankara'nın merkezi konumundaki Çankaya'da Vivaldi zincirlerine yeni katılan Vivaldi Park Hotel siz değerli misafirlerine en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

Birleşmiş Milletler ve Başbakanlık Köşkü'ne yürüme mesafesinde olan hotelimiz Ankara'nın en merkezi noktaları olan 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Bakanlıklar, Tunalı Hilmi Caddesi, Uğur Mumcu Caddesi, 365 AVM, NATAVEGA Outlet, Panora AVM, AŞTİ ve Ankara Garı'na birkaç dakikalık araç mesafesinde olup Ankara Esenboğa Havalimanı'na çevre yolu bağlantısı ile trafiksiz 35 dakikadadır.

Hotelimizde 15 adet Twin ve 16 adet French ile 31 adet standart oda, 3 adet Deluxe Oda, 2 adet Suite ve 1 adet King Suite olmak üzere toplam 37 adet tam donanımlı oda bulunmaktadır. Ayrıca hotelimizde konaklayacak olan çocuklu ailelerimiz için 5 adet Connection odamız yer almaktadır.

Tüm odalarda kişiye özel kapı zili, temizlik yapınız, rahatsız etmeyiniz seçenekleri ile digital hizmet alma panelleri, VRF Mitsubishi electric bireysel kontrollü klima sistemi, elektronik kasa, minibar, çalışma masası, boy aynası, makyaj aynası, kuru temizleme, bornoz ve terlik bulunmakta olup odamızda yer alan çay, kahve ve kettle set-up'ı 1 adet su ile ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur.

Hotelimizde 1 adet Vip Toplantı Salonu, 5 adet Konferans ve Toplantı Salonu, 3 adet çok amaçlı 700 kişilik Balo Salonu, Ala Carte Restaurant, Lobby Bar, Türk Hamamı, Sauna, Tuz Odası, Buhar Odası ve Vitamin bar'ın bulunduğu Sağlık Merkezi, 170 araç kapasiteli Çok Katlı Kapalı Otopark, Oto Yıkama hizmeti verilmektedir.

Saygılarımızla

Vivaldi Park Hotel

Vizyonumuz; Vivaldi Park Hotel'in vizyonu sektördeki son yenilikleri takip ederek sürekli gelişme ve büyümeyi kendine hedef olarak belirleyip Ankara'nın konaklama ve hizmet alanında en kaliteli hizmeti verip ülkemizi ulusal ve uluslararası alanda saygın bir noktaya getirmektir.

Misyonumuz; Vivaldi Park Hotel'in en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamaktır.

Kalite Politikamız; Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olmak, yaptığımız yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine en etkin kalite ve fiyat dengesini oluşturarak cevap vermektir.

Vivaldi Park Hotel